Ledelse og ansatte

Kontaktinformasjon

 

Lambertseter skole

Besøksadresse: Langbølgen.22
Postadresse: 1155 Oslo
Telefon: 23 16 76 20
Faks: 23 16 76 46
Epost: lambertseter@ude.oslo.kommune.no

 

Ledelse

Rektor
Knut Christian Hellesø - Knutsen
Tlf: 23 16 76 20
E-post: Knut.Chr.Helleso-Knutsen@ude.oslo.kommune.no


Assisterende rektor - leder for 6.-7.trinn
Anne Roland
Tlf: 23 16 76 20
E-post: anne.roland@ude.oslo.kommune.no


Undervisningsinspektør - leder for 8.-10.trinn
Ylva Kjendsli Mikkelsen
Tlf: 23 16 76 20
E-post: ylva.kjendsli.mikkelsen@ude.oslo.kommune.no

 

Undervisningsinspektør - leder for 1.-5.trinn
Anne Marie Billkvam
Tlf: 23 16 76 20
E-post: anne.marie.billkvam@ude.oslo.kommune.no

  

Leder for Aktivitetsskolen
Inger Bore
Tlf: 99 28 51 60
E-post: inger.bore@ude.oslo.kommune.no

 

Administrasjonsleder
Hans Wilhelm Storrøsten
Tlf: 23 16 76 20
E-post:hans.wilhelm.storrosten@ude.oslo.kommune.no

 

 

Administrasjon  

Rådgiver
Trygve Herefoss
Tlf: 23 16 76 20
E-post: trygve1102@osloskolen.no

 

Sosiallærer - 1.-6.trinn
Vigdis Ersvik
E-post: vigdis.ersvik@ude.oslo.kommune.no

 

Sosiallærer - 7.-10.trinn
Bente Yndesdal
E-post: bente.yndesdal@ude.oslo.kommune.no

 

Kontor
Janne Jensen
Tlf: 23 16 76 20
E-post: janne.jensen@ude.oslo.kommune.no

 

Kontor
Lise Lotte Nordstrøm
E-post: Lise.Lotte.Nordstrom@ude.oslo.kommune.no

 

Økonomi
Siw Pettersen
Tlf: 23 16 76 20
E-post: siw.pettersen@ude.oslo.kommune.no

 

Vaktmester
Rune Paulsen
E-post: runep2102@osloskolen.no

 

Mediatek
Kjell Salvigsen
E-post: kjell2302@osloskolen.no

 

Helsesøster 1. - 7.trinn
Kaja Smiseth
E-post: kaja.smiseth@bns.oslo.kommune.no

 

Helsesøster 8. - 10.trinn
Cathrin Saxegaard By
E-post: cathrin.saxegaard.by@bns.oslo.kommune.no

 

 

 

For e-post - trykk på navnet.

   
Josefine Coward 1A 23 16 76 34
Birger Madsen 1B 23 16 76 34
Stine Bjørkevoll 1C 23 16 76 34
       
       
Kine Tønnesen 2A 23 16 76 35
Nina Eiddal 2B 23 16 76 35

Tanya

Bondarenko

2C

23 16 76 35

Mads

Anne Helene

Erik

Horn

Flimland

Baltzersen

3A

3B

3C

23 16 76 36

23 16 76 36

23 16 76 36

       
Adrian Gulbrandsen 4A 23 16 76 37

Kent

Fløseth 4B 23 16 76 37
Ole Andreas Sagdahl 4C 23 16 76 37

 

     
       
Kristin Rokstad 5A 23 16 76 38
Kristian Ofte Arntsen 5B 23 16 76 38
Ann Kristin Alseth 5C 23 16 76 38
       
       
Sigurd Iversen 6A 23 16 76 39
Noralf Aune 6B 23 16 76 39
Katrine  Storm  6C 23 16 76 39
       
       
Sol Maiken Boldvik 7A 23 16 76 40
Annette Egeland 7B 23 16 76 40
Nina   Godin  7C  23 16 76 40
       
Tor Erik Aurstad  8A 23 16 76 42
Linda Røren 8B 23 16 76 42
       
       
Eirik Jacobsen 9A 23 16 76 41
Jeanett Sødal Andersen 9B 23 16 76 41
       
       
Tom Erik Falck-Ytter 10A 23 16 76 43
Gro Beate Wennevold 10B 23 16 76 43
       
       
Trygve Herefoss Rådgiver 23 16 76 42
       
       
       
       
Kilden 2 - 4 trinn      
Saddiqa Nasira Kilden 23 16 76 44
Hilde Solum Kilden 23 16 76 44
       
Kilden 5 - 10 trinn      
Heidi Vold Kilden 23 16 76 44
Preben Sandvik Kilden 23 16 76 44
Line-Mari Løvik Heidel Kilden 23 16 76 44
Svanhild Sandmo Kilden  23 16 76 44
       
       
Faglærere      
Kirsten Gulbrandsen Faglærer  23 16 76 40
Mona Sabel Mat og Helse 23 16 76 43
Birgit Olsen Faglærer 23 16 76 43
Dag Helge Rognlien Faglærer musikk 23 16 76 20
Anita Reed Faglærer 23 16 76 36
Hege Unnerud Faglærer 23 16 76 38
Pål Hallgrim Fokstuen Nordstjerna 23 16 76 44
Kate Helen Gustavsen Nordstjerna 23 16 76 44
Lindsey Kresz Nordstjerna 23 16 76 44
Espen Andre Rogne Faglærer 23 16 76 38
Saddiqa Nasira Faglærer  
Linda Engebretsen Faglærer  23 16 76 34
Mohammed Farah Morsmålslærer  
Carl-Martin Nymark Faglærer 23 16 76 42
Kari Sand Faglærer 23 16 76 43
Irene Lasanta Ebbesen Faglærer 23 16 76 41
Mona Dreyer Bille Faglærer 23 16 76 40
Anders Bille Faglærer 23 16 76 40
Tom Erik Falck-Ytter Faglærer 23 16 76 41
       
Aktivitetsskolen      
Inger Bore Leder akt.skolen 99 28 51 60
Jannicke Rindal Nestleder Baseleder Sola og Månen 90 27 01 86
Suzana Belcovski Baseleder Saturn og Uranus 90 08 79 39
Grete Karlsen Baseleder Nordstjerna 91 80 22 86
       
Andre      
Laila Sælen Amundsen Assistent 23 16 76 39
Baboucarr Nyang Assistent Nordstjerna 23 16 76 20