Ledelse og ansatte

Lambertseter skole

 

Besøksadresse: Langbølgen 22
Postadresse: Postboks 22 Lambertseter, 1101 Oslo
Telefon: 23 16 76 20
Faks: 23 16 76 46
Epost: postmottak.lambertseter@osloskolen.no

 

Ledelse

 

Rektor

 

Bitten Koch
Tlf: 23 16 76 20
E-post: bitten.koch@osloskolen.no

Assisterende rektor og leder for 8.–10.trinn

Ylva Kjendsli Mikkelsen
Tlf: 23 16 76 20
E-post: ylva.kjendsli.mikkelsen@osloskolen.no

Undervisningsinspektør -  leder for 5.–7. trinn

Ingse Retterholt Eckhoff
Tlf: 23 16 76 20 
E-post: ingse.retterholt.eckhoff@osloskolen.no

Anne Marie Billkvam (i permisjon)
Tlf: 23 16 76 20
E-post: anne.marie.billkvam@osloskolen.no

Undervisningsinspektør  - leder for 1.–4. trinn

Anne Helene Fimland

Tlf: 23 16 76 20 

E-post: anne.helene.fimland@osloskolen.no

 

 

Leder for Aktivitetsskolen og Nordstjerna

 

Inger Bore
Tlf: 99 28 51 60
E-post: inger.bore@osloskolen.no

 

Administrasjon 

 

Kontor

Kine Marie Bore                                                                                                                                                              

E-post: Kine.Marie.Bore@osloskolen.no
Tlf: 23 16 76 20

 

Lise Lotte Nordstrøm
E-post: lise.lotte.nordstrom@osloskolen.no

 

IKT-ansvarlige

Eirik Jakobsen

E-post: eirik.jakobsen@osloskolen.no

Tlf: 23 16 76 20 / 94 02 39 24

 

Hrishav Shrestha

E-post: hrishav.shrestha@osloskolen.no

Tlf: 23 16 76 20

 

Økonomi

Siw Pettersen
Tlf: 23 16 76 20
E-post: siw.pettersen@osloskolen.no

Vaktmester

Bjørn Øyen (vikar for Rune Paulsen)
Tlf: 92 81 89 62

E-post: bjoea010@osloskolen.no

 

 

Sosialpedagogiske rådgivere

 

Sosialpedagogisk rådgiver 1.–4. trinn

Camilla Sillerud-Howell
E-post: camilla.sillerud.howell@osloskolen.no

 

Sosialpedagogisk rådgiver 5.–7. trinn

Nina Marie Tandberg

Tlf: 23 16 76 20

E-post: nina.marie.tandberg@osloskolen.no

 

 

Sosialpedagogisk rådgiver 8.–10. trinn

Bente Yndesdal
E-post: bente.yndesdal@osloskolen.no

 

Andre ansatte

 

Mediatek

Kjell Salvigsen
E-post: kjell.salvigsen@osloskolen.no

 

Helsesøster 1.–6. trinn

helse barnetrinn

Lone Wollan Øyen
E-post: lone.oyen@bns.oslo.kommune.no

Helsesøster 7.–10. trinn

helse

Ruth-Eline Syvertsen
E-post: Ruth-Eline.syvertsen@bns.oslo.kommune.no

 

Miljøarbeider 3.–6. trinn

Rebekka Heimdal Jonsgård

E-post: rebekka.jonsgard@osloskolen.no

Miljøarbeider 7.–10. trinn

Rune Kjernsmo 

E-post: rune.kjernsmo@osloskolen.no

 

Utdanningsrådgiver

Trygve Herefoss
Tlf: 23 16 76 20
E-post: trygve1102@osloskolen.no

1. trinn

1A
Birger Madsen                                                                                                                                                  

1B
Magdalena Teresa Kurcon-Trzpis

1C

Martine Johansen

2. trinn

2A
Camilla Kalstad
2B
Ole Dahlen
2C
Nathalie Thu Holm

3. trinn

3A
Pauline H. Brandsæter
3B
Gina Norheim Svendsen
3C                                                                          Vilde Øya Småkasin

5. trinn

AKS

Leder for Aktivitetsskolen

Inger Bore

Baseledere

Jannicke C. Rindal

Suzana Belcovski

Andre ansatte
Marius Andersen
Line Adele Andresen
Yonatan Araya

Jawad El Bakali

Iselin Sterner Bjørkli
Eirik Berg Bjørsom

Kine Bore
Silje Bonden
Marcus Anthony Calvert

Natalie Devold
Jay Domingos
Hege Hansen

Annikken Høilo

Ingvild Høymer

Martine Ihlen

Brinda Indrakumar

Kine Ingebretsen
Hilde Marie Johanson
Linda Kihle

Christina Emilie Klouman
Khonaw Mahmood
Emil Norderhaug
Olivia Melanie Orning

Emil Friis Ruud

Tone Rydjord
Anders Stenslie

Oda Martine Strandsveen

Stine Sundet

Sina Ulvestad
Besjana Zeqiri