Ledelse og ansatte

Kontaktinformasjon til skolen

Ledelse

Rektor

Bitten Koch
Tlf: 23 16 76 20
E-post: bitten.koch@osloskolen.no

Assisterende rektor og leder for 5.–7. trinn


Ingse Retterholt Eckhoff
Tlf: 23 16 76 20 
E-post: ingse.retterholt.eckhoff@osloskolen.no

Anne Marie Billkvam (i permisjon)
Tlf: 23 16 76 20
E-post: anne.marie.billkvam@osloskolen.no

Undervisningsinspektør – leder for 1.–4. trinn


Anne Helene Fimland
Tlf: 23 16 76 20 
E-post: anne.helene.fimland@osloskolen.no

Avdelingsleder for 8.-10. trinn

Trygve Herefoss (2).jpg

Trygve Herefoss
Tlf: 23 16 76 20
E-post: trygve1102@osloskolen.no

Leder for Aktivitetsskolen og Nordstjerna


Inger Bore
Tlf: 99 28 51 60
E-post: inger.bore@osloskolen.no

Administrasjon 

Kontor


Kine Marie Bore
E-post: Kine.Marie.Bore@osloskolen.no
Tlf: 23 16 76 20


Lise Lotte Nordstrøm
E-post: lise.lotte.nordstrom@osloskolen.no

IKT-ansvarlige


Eirik Jakobsen
E-post: eirik.jakobsen@osloskolen.no
Tlf: 23 16 76 20 / 94 02 39 24

Hrishav Shrestha
E-post: hrishav.shrestha@osloskolen.no
Tlf: 23 16 76 20

Økonomi


Siw Pettersen
Tlf: 23 16 76 20
E-post: siw.pettersen@osloskolen.no

Vaktmester


Bjørn Øyen (vikar for Rune Paulsen)
Tlf: 92 81 89 62
E-post: bjoea010@osloskolen.no

Sosialpedagogiske rådgivere

Sosialpedagogisk rådgiver 1.–4. trinn


Camilla Sillerud-Howell
E-post: camilla.sillerud.howell@osloskolen.no

Sosialpedagogisk rådgiver 5.–7. trinn


Nina Marie Tandberg
Tlf: 23 16 76 20
E-post: nina.marie.tandberg@osloskolen.no

Sosialpedagogisk rådgiver 8.–10. trinn


Bente Yndesdal
E-post: bente.yndesdal@osloskolen.no

Andre ansatte

Mediatek


Kjell Salvigsen
E-post: kjell.salvigsen@osloskolen.no

Helsesykepleier 1.–6. trinn


Lone Wollan Øyen
E-post: lone.oyen@bns.oslo.kommune.no

Helsesykepleier 7.–10. trinn


Ruth-Eline Syvertsen
E-post: Ruth-Eline.syvertsen@bns.oslo.kommune.no

Miljøarbeider 3.–6. trinn

Rebekka Heimdal Jonsgård
E-post: rebekka.jonsgard@osloskolen.no

Miljøarbeider/rådgiver 7.–10. trinn


Rune Kjernsmo 
E-post: rune.kjernsmo@osloskolen.no

 



Faglærere

Faglærere 1. - 4. trinn

Hilde Solum
Erik Baltzersen
Trude Simonsen

Nathalie Thu Holm

Faglærere 5. - 7. trinn

Rosie Kiev Tran
Anders Heiskel

Dag Helge Rognlien

Faglærere ungdomstrinn

Dag Helge Rognlien (Musikk)
Christopher-Alexander Frøisti (Kunst og håndverk + Engelsk fordypning)

AKS

Leder for Aktivitetsskolen

Inger Bore

Baseledere

Jannicke C. Rindal
Suzana Belcovski

Andre ansatte

Marius Andersen
Line Adele Andresen
Yonatan Araya
Iselin Sterner Bjørkli
Kine Bore
Marcus Anthony Calvert
Jay Domingos
Hege Hansen
Annikken Høilo
Martine Ihlen
Brinda Indrakumar
Kine Ingebretsen
Hilde Marie Johanson
Linda Kihle
Christina Emilie Klouman
Khonaw Mahmood
Tone Rydjord
Oda Martine Strandsveen
Besjana Zeqiri